Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2005/2006

Dyrektor Szkoły - Dariusz Kizling
Wicedyrektor - Krystyna Kodas



1. Bałdyga Wioletta naucz. przyrody i matematyki - wych. kl.VId
2. Bogacka – Borkowska Kamila naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. III b
3. Kwaśna Elżbieta ( siostra Martyna) naucz. religii
4. Dancewicz Marek naucz. wychowania fizycznego
5. Daszkiewicz Alicja naucz. kształcenia zintegrowanego
6. Długozima Anna naucz. jęz. polskiego , historii i społ. – wych. kl. VIc
7. Donderowicz Dominika naucz. języka angielskiego
8. Falkowska Gabriela naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Id
9. Gontowska Joanna naucz. języka polskiego – wych. kl. Vb
10. Kaniowska – Hawryłyszyn Elżbieta naucz. kszt. zintegrowanego –wych. kl. IIIc
11. Kizling Dariusz naucz. historii i społeczeństwa
12. Kizling Katarzyna naucz. historii i społ., języka angielskiego – wych. kl. IVc
13. Kodas Krystyna naucz. bibliotekarz i naucz. techniki
14. Kondysiak Jolanta naucz. wychowania fizycznego
15. Koplińska Agata naucz. języka angielskiego – wych. kl. VIb
16. Kosiorek Przemysław naucz. informatyki
17. Koziełło Barbara wychowawca świetlicy
18. Kraszewska Anna naucz. wychowania fizycznego
19. Kraszewski Bogdan naucz. wychowania fizycznego – wych. kl. Vc
20. Król Elżbieta wychowawca świetlicy
21. Kurpiewska Renata naucz. przyrody
22. Laskowska Ewa naucz. matematyki – wych. kl. IVa
23. Łukowska Barbara naucz. przyrody – wych. kl. Vd
24. Majkowska Bożena naucz. religii
25. Marciniak Grażyna naucz. religii
26. Mataj Aldona pedagog szkolny
27. Paluch Dorota naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIa
28. Podgórska Beata naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IId
29. Purcha Ewa naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIId
30. Rogowicz Anna naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Ib
31. Rubin Elwira naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Ic
32. Sielawa Romuald naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Ia
33. Słuchocka Jolanta naucz. bibliotekarz
34. Stachurka Małgorzata naucz. języka polskiego – wych. kl. VIa
35. Stankiewicz Bożena naucz. kształcenia zintegrowanego
36. Stefaniuk – Owczarek Helena naucz. kształcenia zintegrowanego- wych. kl. IIIa
37. Śliwińska Dorota naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. II b
38. Szymanowicz Iwona naucz. matematyki wych. kl. IVd
39. Temczuk – Słodyczka naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIc
40. Wójtowicz Agata naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIIe
41. Wrzosek Sylwia naucz. języka polskiego i historii – wych. Kl. IVb
42. Żuber Anna wychowawca świetlicy
43. Trojnarska Iwona naucz. wychowania fizycznego ;wych.kl. Va
44. Podgórska Anna naucz. wychowania fizycznego
45. Koziełło Henryk naucz. muzyki i plastyki

Data powstania: piątek, 10 wrz 2004 14:29
Data opublikowania: piątek, 10 wrz 2004 14:40
Data przejścia do archiwum: poniedziałek, 18 sie 2008 10:12
Opublikował(a): Joanna Kosiorek
Zaakceptował(a): Joanna Kosiorek
Artykuł był czytany: 1921 razy