Zespół Szkolno - Przedszkolny im. mjr Henryka Sucharskiego w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2003/2004

W roku szkolnym 2003/2004 w naszej szkole uczy się 744 dzieci w 29 oddziałach.

Kadra nauczycielska:

Dyrektor szkoły mgr Dariusz Kizling
Wicedyrektor mgr Krystyna Kodas


1. Bałdyga Wioletta naucz. przyrody i matematyki – wych. kl.IVd
2. Bogacka – Borkowska Kamila naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Ib
3. Ciesielska Maria ( siostra Alicja) naucz. religii
4. Dancewicz Marek naucz. wychowania fizycznego – wych. kl. VIe
5. Daszkiewicz Alicja naucz. kształcenia zintegrowanego
6. Długozima Anna naucz. jęz. polskiego , historii i społ. – wych. kl. IVc
7. Falkowska Gabriela naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIb
8. Gontowska Joanna naucz. języka polskiego – wych. kl. VIa
9. Kaniowska – Hawryłyszyn Elżbieta naucz. kszt. zintegrowanego i techniki –wych. kl. Ic
10. Kizling Dariusz naucz. historii i społeczeństwa
11. Kizling Katarzyna naucz. historii i społ., języka angielskiego – wych. kl. Vc
12. Kodas Krystyna naucz. bibliotekarz
13. Koplińska Agata naucz. języka angielskiego – wych. kl. IVb
14. Kosiorek Przemysław naucz. informatyki – wych. kl. VIb
15. Koziełło Barbara naucz. plastyki i muzyki
16. Kraszewska Anna naucz. wychowania fizycznego – wych. kl. VIc
17. Kraszewski Bogdan naucz. wychowania fizycznego – wych. kl. VId
18. Król Elżbieta wychowawca świetlicy
19. Kurpiewska Renata naucz. przyrody – wych. kl. Vb
20. Laskowska Ewa naucz. matematyki – wych. kl. Vd
21. Łukowska Barbara naucz. przyrody – wych. kl. Va
22. Majkowska Bożena naucz. religii
23. Marciniak Grażyna naucz. religii
24. Mataj Aldona pedagog szkolny
25. Mausolf Kamila naucz. języka angielskiego
26. Nowacka Jolanta naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. II-III w Ogródku
27. Paluch Dorota naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIIc
28. Podgórska Beata naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIIb
29. Purcha Ewa naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Id
30. Rogowicz Anna naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IId
31. Rubin Elwira naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. I w Ogródku
32. Sielawa Romuald naucz. kształcenia zintegrowanego i techniki – wych. kl. IIc
33. Słuchocka Jolanta naucz. bibliotekarz
34. Stachurka Małgorzata naucz. języka polskiego – wych. kl. IVa
35. Stankiewicz Bożena naucz. kształcenia zintegrowanego
36. Stefaniuk – Owczarek Helena naucz. kształcenia zintegrowanego- wych. kl. Ia
37. Śliwińska Dorota naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIId
38. Szymanowicz Iwona naucz. matematyki wych. kl. Ve
39. Temczuk – Słodyczka naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIIa
40. Wójtowicz Agata naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. Ie
41. Wrzosek Sylwia naucz. języka polskiego i historii
42. Zecer – Ciszewska Zofia naucz. kształcenia zintegrowanego – wych. kl. IIa
43. Żołnierowicz Artur naucz. wychowania fizycznego
44. Żuber Anna wychowawca świetlicy
45. Kulińska Anna wychowawca świetlicy
46. Waszkiewicz Marek naucz. języka angielskiego
47. Wszeborowski Daniel naucz. matematyki
48. Trojnarska Iwona naucz. wychowania fizycznego i techniki
49. Liwoch Danuta naucz. języka polskiego
50. Dąbrowska Dorota naucz. kształcenia zintegrowanego


Data powstania: poniedziałek, 22 wrz 2003 15:01
Data opublikowania: wtorek, 23 wrz 2003 09:47
Opublikował(a): Joanna Kosiorek
Zaakceptował(a): Joanna Kosiorek
Artykuł był czytany: 1400 razy